Hakkımızda

Gelecek, 'Mekatronik Mühendisleri' ile gelecek...

Mekatronik Mühendisleri Derneği, 01 Mart 2016 tarihinde kurulan, 09 Mart 2016’da tüzüğü onaylanan; Mekatronik Mühendisleri ve Mekatronik ile alakalı ilk ve tek dernektir. Türkiye’deki Mekatronik teknolojisini geliştirmeyi hedefleyen, bu teknolojiyi Türkiye sanayisine entegre etmeyi isteyen, Mekatronik Mühendislerinin, teknisyenlerinin, teknikerlerinin ve Mekatronik teknolojisi ile ilgilenen tüm çalışanların/öğrencilerin hakkını savunmayı amaçlayan Mekatronik Mühendisleri Derneği, 9 kurucu yönetim kurulu üyesi tarafından kurulmuştur. Yönetim kurulu içerisinde öğrenciler, Profesör akademisyenler ve şirket sahibi Mekatronik Mühendisi bulunmaktadır.

Mekatronik Mühendisleri’nin yetkinliklerinin bulunduğu fakat yetkilerinin olmadığı alanlarda da söz sahibi olabilmesi, kendi içerisinde örgütlenmesi için Mekatronik Mühendisleri Odası kurmak amacına da sahip olan bu dernek, kurumsal firmaları veya öğrenci, mühendis, tekniker, teknisyenleri üye olarak bünyesine alabilmektedir

Kurumsal üyelik ve normal üyelikte bir çok avantaj sağlayan Mekatronik Mühendisleri Derneği, üye giriş ücreti ve aidat tahsilatı yapmaktadır.

Kısa Özgeçmişimiz
Mekatronikmuhendisligi.com gönüllü ekibi olarak 2010 yılında açtığımız internet platformumuz Facebook’ta 50.000 takipçiye İnstagram’da 26.200 Twitter’da 3.200 takipçiye forum’da 20.000 üyeye ulaşmıştır. 6 senelik süre zarfında soruları ve ihtiyaçları doğrultusunda üyelerimize ulusal olarak eğitim, iş, staj imkanlarının artırılması ve Mekatronik alanının gelişmesi için birlik oluşturmak amacıyla ekip olarak 2016 yılında Mekatronik Mühendisleri Derneğini kurduk.

image

Derneğimizin Vizyonu

Mekatronik alanında gelişmek isteyen kişiler için fırsatlar sunarak; teknolojik gelişime ve istihdama katkı sağlamak

image

Derneğimizin Misyonu

Mekatronik alanındaki gelişmelerin ve bu alandaki inovasyonların öncüsü olmak.

image

Mekatronik Kariyer Platformu

Kariyer Yapmaya Hazır Ol!

Platform Nasıl Çalışır?

İş Bulmanın Kolay Yolu

image

Üye Ol

Platformumuzu kullanabilmek için üye ol.

image

Profilini Güncelle

Hızlı ve kolay bir şekilde özgeçmişini oluştur.

image

Hayalindeki İşi Bul

İlanlar arasından sana uygun olanları incele.

image

Başvur

Özgeçmişini göndererek iş ilanına başvur.

CV'lerin firmalar tarafından incelenmesi nasıl gerçekleşir?

1) Üye firmalarımızın yayınladıkları ilanlara bireysel kullanıcılarımızın başvuru yapmaları ve başvuruların üye firmalarımız tarafından incelenmesi,

2) Üye firmalarımızın aday veritabanı içerisinde belirledikleri kriterlerle arama yapmaları sonucu çıkan Cv'leri incelemeleridir.

image